Poznaj nasz zespół

To nasi nauczyciele i pracownicy.

more information

Magda Rydz

Nauczyciel języka niemieckiego

Jestem absolwentką filologii germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego i nauczycielem języka niemieckiego od pięciu lat. Swoje doświadczenia zawodowe zbierałam zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Ukończyłam między innymi kurs Großes Deutsches Sprachdiplom we Frankfurcie nad Menem.

more information

Magdalena Wyrzykowska

Nauczyciel języka niemieckiego

Jestem nauczycielem języka niemieckiego od 6 lat. Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Nauczanie sprawia mi prawdziwą frajdę, lubię kontakt z ludźmi oraz przekazywanie im wiedzy. Na zajęciach wykorzystuję różnorodne materiały, tak aby nauka języka niemieckiego pozbawiona była nudy!

Adriana Partyka

Nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego

Skończyłam filologię angielską i germańską na Uniwersytecie w Dreźnie, ale swoją przygodę z językami obcymi zaczęłam już dużo wcześniej!
Swoich uczniów postrzegam indywidualnie, poznaję ich mocne i słabsze strony jednocześnie odkrywając drzemiący w nich potencjał. Swoje zajęcia planuję w sposób kreatywny stosując innowacyjne rozwiązania w metodyce.

more information

Przemysław Wilczyński

Nauczyciel języka angielskiego

Jestem absolwentem filologii angielskiej a obecnie studiuję Executive MBA Program na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Pasjonuję się językiem angielskim i bogactwem kultury Wielkiej Brytanii, w której spędziłem kilka lat ucząc się i pracując. Bardzo lubię pracować z ludźmi. Moje doświadczenie zawodowe jest bardzo szerokie i różnorodne – od uczenia dzieci w przedszkolach, po menedżerów w przedsiębiorstwach międzynarodowych.

more information

Ania Orłowska

Nauczyciel języka niemieckiego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek filologia germańska. Języka niemieckiego uczę od 10 lat, w Progress pracuję od 2 lat.
Szczególny nacisk kładę na aspekt komunikacji w języku obcym. Zajęcia prowadzone są niemal bez przerwy w języku niemieckim. Materiały wykorzystywane przeze mnie w czasie zajęć, pochodzą z różnych źródeł – ważna jest dla mnie ich różnorodność.

more information

Aldona Świtalska

Nauczyciel języka niemieckiego

Nauka języków obcych jest jak podróż pełna przygód. Jestem nauczycielem języka niemieckiego od ponad 20 lat i wciąż mnie to zajęcie pasjonuje. Sądząc po moich licznych i znakomitych uczniach, jestem nauczycielem skutecznym.
Przygotowuję do egzaminów  Zertifikat Goethe Institut: na dowolnym poziomie., jak również do egzaminów wstępnych weryfikujących kompetencje językowe do różnych szkół niemieckich.

more information

Dariusz Głaz

Nauczyciel języka angielskiego

Ukończyłem filologię angielską w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu ze specjalizacją tłumaczeniową, oraz Kolegium Karkonoskie w Jeleniej Górze ze specjalizacją nauczycielską. Języka angielskiego uczę od 3 lat. Uwielbiam pracować z uczniami z każdej grupy wiekowej, a na zajęciach stawiam na komunikację w sympatycznej, zabawnej atmosferze.

займ на карту без работы