NEWS

Ogłoszenie o pracę;)

  by

Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern to kolejny projekt, którym wesprzemy w najbliższych latach środowisko piłkarskie w Polsce. Projekt kierujemy do „młodych trenerów”, którzy są na starcie do kariery trenera piłki nożnej. Głównym celem projektu jest wzmocnienie kompetencji zawodowych i kluczowych osób z wykorzystaniem programów mobilności ponadnarodowej. Nasz projekt w sposób kompleksowy (szkolenia zawodowe, kursy UEFA C/B, staże zagraniczne I krajowe) wesprze 32 młodych ludzi w wieku 18-35 lat w ich dążeniu do wychodzenia z bezrobocia, nieaktywności zawodowej i stawania się w dość krótkim okresie pełnowartościowymi pracownikami którzy są profesjonalnie przygotowani do swojej kariery zawodowej w obszarze trener piłki nożnej

Proces rekrutacji rozpoczniemy 02.05.2016 i potrwa on do 31.05.2016. Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem I szczegółowym opisem projektu dostępny będzie w biurze projektu, oraz na stronie www.comt2012.org.

Projekt realizowany jest w okresie 01.03.2016 do 28.02.2018 przez Stowarzyszenie Centrum Odkrywania Młodych Talentów 2012, wraz z Partnerami Sport Lisboa e Benfica Futebol,  oraz PROGRESS Adriana Partyka-Sacher.

 

Other News
займ на карту без работы