NEWS

Nabór do 4 grupy uczestników projektu Portugalski wzorzec piłkarski rozpoczęty!!!

  by

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy nabór zgłoszeń do 4 tury uczestników projektu Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern . Nabór ogłoszony dnia 31 maja 2017 roku potrwa do 30 czerwca 2017 roku do godziny 17.00.
Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępny jest w biurze projektu ul. Kubika 12/4 A, 59-700 Bolesławiec oraz na stronie www.comt2012.org.
UWAGA:
Niniejszy nabór zgodnie z regulaminem skierowany jest WYŁĄCZNIE do osób długotrwale bezrobotnych / nieaktywnych zawodowo. Za takie uznaje się:
Młodzi poniżej 25 lat – osoby bezrobotne/nieaktywne zawodowo nieprzerwanie przez okres ponad 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu.
Dorośli powyżej 25 lat – osoby bezrobotne/nieaktywne zawodowo nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu.
Studenci studiów niestacjonarnych (zaoczne) jeżeli są osobami spełniającymi kryteria mogą aplikować i ubiegać się o kwalifikację do projektu.
Zapraszamy do składania aplikacji.
Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern to kolejny projekt którym wspieramy w najbliższych latach środowisko piłkarskie w Polsce. Projekt kierujemy do „młodych trenerów”, którzy są na starcie do kariery trenera piłki nożnej. Głównym celem projektu jest wzmocnienie kompetencji zawodowych i kluczowych z wykorzystaniem programów mobilności ponadnarodowej.
Nasz projekt w sposób kompleksowy (szkolenia zawodowe, językowe, kursy UEFA C/B, staże zagraniczne i krajowe) wesprze 32 młodych ludzi (kobiety i mężczyzn) w wieku 18-35 lat, którzy w dość krótkim (około 8-10 miesięcy) czasie staną się pełnowartościowymi pracownikami, którzy są profesjonalnie przygotowani do swojej kariery zawodowej w obszarze trener piłki nożnej. Projekt jest dostępny zarówno dla osób pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych.

Other News
займ на карту без работы